Moja historia

Po 20 - u latach pracy w branży budowlanej przeciwpożarowej, postanowiłam usamodzielnić się i spełniać swoje marzenia oraz oczekiwania Klientów.

Jestem osobą silną, pogodną i mającą pasję. Jedną z nich są systemy oddymiania, dla których poświeciłam większość lat mojej pracy.  Uwielbiam wyzwania i realizacje nowych projektów, nawet tych najbardziej skomplikowanych i wymagających. Mam rzeszę wielu osób, którzy mi zaufali i powierzyli prace na budowach. Nie są mi obce systemy elektryczne, pneumatyczne oraz programowanie siłowników.

W moim kodeksie honorowym Klient jest na pierwszym miejscu i nie pozostanie bez pomocy i wsparcia.

Od dziecka lubię pomagać innym ludziom, a wykonując tę pracę będę mogła to realizować. Zapewnię bowiem bezpieczeństwo i zabezpieczenie w przypadku pożaru, chroniąc zdrowie człowieka, a nawet jego życie.

Misją firmy jest dbałość o jakość wykonywanych usług, uczciwe i profesjonalne podejście do Klienta, szkolenia na wysokim poziomie oraz doradztwo i dobór urządzeń za rozsądną, konkurencyjną cenę oraz dostawa i w pełni odpowiedzialny montaż i serwis.

Jeśli chcecie być Państwo traktowani wyjątkowo, z profesjonalną obsługą i brakiem problemów przy odbiorach strażackich, postawcie na moją firmę. Będę robić wszystko by Was nie zawieść i spełnić oczekiwania jakościowe, cenowe i doradcze.

Wszystkie oferowane przez moją firmę produkty posiadają wymagane prawem dokumenty odbiorowe.

Chcę również podziękować moim byłym Pracodawcom, bo to dzięki nim jestem w tym miejscu. Byli dla mnie dobrymi mentorami, służyli pomocą, nauką, szkoleniami i wsparciem w trudnych chwilach. Jestem im za to bardzo wdzięczna, życząc dalszych sukcesów.